• تاریخ: تیر ۸, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26620

اخلال گران اقتصادی به مردم معرفی و با آنان برخورد جدی شود

امام جمعه رودسر نبرد امروز دشمن را جنگ اقتصادی دانست و گفت: مردم در هر شرایطی پای نظام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و جلب رضایت مردم موجب تقویت انسجام عمومی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود بنابراین قوه قضائیه ب ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: رعایت تقوا موجب رسیدن انسان به رستگاری و قرب الهی می شود.

وی با اشاره به شهدای هفتم تیر از جمله شهید بهشتی افزود: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به طرق مختلف همانند ترور شخصیت ها ، جنگ تحمیلی و فشارهای اقتصادی برای نابودی نظام تلاش می کند تا ملت ما را تحت سیطره خود درآورد.

وی خدمت صادقانه به مردم و گره گشایی از کار آنها را مورد تاکید مسئولان قرار داد و افزود: خارج شدن آمریکا از برجام دلیل خوبی بر اوضاع نابسامان اقتصادی کشور نیست مسئولان باید با تدبیر درست مشکلات را حل کنند و این مساله با سخنرانی ، همایش و کنگره قابل حل نیست.

وی نبرد امروز دشمن را جنگ اقتصادی دانست و تصریح کرد: مردم در هر شرایطی پای نظام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و جلب رضایت مردم موجب تقویت انسجام عمومی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود بنابراین قوه قضائیه باید اخلال گران اقتصادی را به مردم معرفی و با آنان برخورد جدی کند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه دشمن با جنگ اقتصادی برای ایجاد موج در بین ملت ایران تلاش می کند افزود:مطمئناً مردم با بصیرت ایران همچون گذشته مقابل فتنه های استکبار ایستادگی خواهند کرد و مقابل دشمن زانو نخواهند زد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست