• تاریخ: تیر ۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26617

نفاق مهم ترین عامل تهدیدکننده اسلام است

امام‌جمعه رودسر نفاق را از مهم ترین عامل تهدید کننده اسلام ناب خواند و گفت:حاکمیت اسلام هیچگاه از خطر نفاق در امان نبوده و مشکلاتی زیادی برای آن ایجاد کرده است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت‌الاسلام تقی روحانی پیش از ظهر امروز در مراسم سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای امام (ره) و هفته قوه قضائیه در مسجد شهدای رودسر اظهار کرد: قوه قضائیه توسط شهید بهشتی برای اجرای عدالت در نظام مقدس جمهوری اسلامی پایه‌گذاری شد.

وی با اشاره به اینکه امروز قوه قضائیه توانسته در اجرای عدالت کارنامه درخشانی از خود برجای گذارد افزود: قوه قضائیه با استقلال و به‌دوراز جناح‌بازی‌های جامعه توانسته آنچه عدالت اسلامی حکم می‌کند را دنبال و برای برقراری عدل تلاش می‌کند.

امام‌جمعه رودسر نفاق را عامل تهدیدکننده اسلام ناب محمدی خواند و تصریح کرد: حاکمیت اسلام از آغاز تا به امروز از خطر نفاق در امان نبوده و مشکلاتی برای اسلام ایجاد کرده به‌طوری‌که در دهه ۶۰ اوج چهره نفاق در انقلاب اسلامی دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اسلام قائل به شخص نیست گفت: حادثه هفتم تیر سال ۶۰ بسیار تلخ و مهم بود و نفاق قادر نشد در اراده ملتی که راهش را انتخاب کرده خللی وارد کند مهم این است که مراقب باشیم و راه را بشناسیم.

روحانی پشتیبانی از ولایت‌فقیه را عامل مهم و تأثیرگذار در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی خواند و بیان کرد: ملت ایران در حادثه هفتم تیر سال ۶۰ امتحان بزرگی را پشت سر گذاشتند و ریخته شدن قطره‌های خون شهدا موجب بیداری و بصیرت افزایی در جامعه و خشکانده شدن ریشه خطرات نفاق در جامعه شد.

وی با اشاره به آغاز نبرد بی‌امان اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و ایجاد موجی در کشور تصریح کرد: هرچند تحریم‌های اقتصادی از ابتدای انقلاب با ملت ما بود و اتفاقات مهمی چون جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشتیم امروز افسارگسیختگی اقتصادی که از سوی دشمنان خارجی و داخلی همچنین بی‌تدبیری بعضی از مسئولان رخ‌داده نمی‌تواند در اراده آهنین ملت ایران خللی وارد کند.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ملت ایران را خوب نشناخته‌اند و دشمنان داخلی به‌عنوان ستون پنجم محاسبات خود را خوب انجام نداده‌اند افزود: تا زمانی که ولایت‌فقیه سکان‌دار عمود خیمه انقلاب است آسیبی به اسلام وارد نمی‌شود و در مقابل دشمن زانو نخواهیم زد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست