• تاریخ: خرداد ۲۵, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26587

عیدفطرعید بازگشت به فطرت پاک الهی است

امام جمعه کلاچای با اشاره به اینکه انسان در ماه رمضان مورد عفو پروردگار قرار می گیرد گفت: عید فطر عید بازگش به فطرت اولیه و پاک الهی است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز عید سعید فطر این شهر اظهار کرد: عید فطر عید بازگشت به فطرت اولیه و پاک الهی است.

وی با اشاره به اینکه انسان با یک ماه روزه داری و عبادت پروردگار گناهانش مورد عفو قرار می گیرد افزود: انسان در ماه رمضان به قرب الهی می رسد و آنچه مهم است پاکی و نجابت خود را که در این ماه به دست آورده برای ماه های دیگر سال حفظ کند.

امام جمعه کلاچای با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام بین مسلمانان دوری از هر گونه تفرقه بین گروه ها و احزاب سیاسی تصریح کرد: وحدت رمز پیروزی جامعه اسلامی بوده و ضروری است تا با اتکا به خداوند و اتحاد و تبعیت از امامت و ولایت و رهبری از نظام حراست کنیم.

وی با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی گفت: حمایت از محصولات داخلی و حل مشکلات کشاورزان زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم می کند.

لطیفی اشتغال را از مهم ترین دغدغه مردم به ویژه جوانان خواند و افزود: استکبار و کشورهای اروپایی به واسطه شکست در زمینه های نظامی با ایران متوسل به ضربه زدن از دیگر حوزه ها شدند و تحریم های شکننده یکی از این موارد است که مسئولان می توانند با حمایت از تولیدات و کالای داخلی سیاست های اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست