• تاریخ: خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26577

نمایشگاه ظرفیت ها و قابلیت های بخش رحیم آباد گشایش یافت

نمایشگاه ظرفیت ها و قابلیت های بخش رحیم آباد با حضور مسئولان این بخش مورد گشایش و افتتاح قرار گرفت. ...

به گزارش رصدرودسر،پیش از ظهر امروز نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه خیریه در قالب ظرفیت ها و قابلیت های بخش رحیم آباد با حضور مسئولان محلی مورد گشایش و افتتاح قرار گرفت.

مسئول برگزاری نمایشگاه خیریه رحیم آباد در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این نمایشگاه با ۶ غرفه شامل محصولات گیاهان دارویی، صنایع دستی ، محصولات زیست محیطی و گل و گیاهان زینتی به مناسبت عید سعید فطر و به مدت سه روز بازگشایی شده است.

سیروس حسن خانی معرفی و شناساندن ظرفیت ها و قابلیت های بخش رحیم آباد در حوزه صنایع دستی و پرورش گیاهان دارویی و آشنایی بیشتر مردم با آسیب ها و مضرات زیست محیطی را از اهداف برگزاری نمایشگاه خیریه اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه خیریه رحیم آباد برای نخستین بار در بخش برگزار شده است گفت: بخشی از عایدات این نمایشگاه به ایتام و افراد نیازمند اختصاص می یابد.

حسن خانی از مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر رحیم آباد، بخشداری و موسسه محیط زیست آسمانرود، موسسه خیریه حامیان مهر و موسسه خیریه نواندیش به عنوان  سازمان های مردم نهاد فعال در بخش رحیم آباد در برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد.

محمد محمدی شهردار رحیم آباد در ادامه این گفت و گو فعالیت های فرهنگی در کنار کارهای عمرانی را از برنامه های این شهرداری خواند و اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی رحیم آباد در راستای فرهنگ سازی کارهای خیرخواهانه و نوعدوستانه در جامعه با حمایت از موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد تلاش می کند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست