• تاریخ: خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26566

ضرورت نصب یادمان شهید انصاری در ورودی شهر رودسر

سرپرست فرمانداری رودسر بر ضرورت نصب یادمان شهید انصاری در ورودی این شهر برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید والامقام تاکید کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، جلسه ستاد بزرگداشت شهید انصاری در فرمانداری این شهرستان با هدف اخذ تصمیماتی برای باشکوه تر برگزای این مراسم تشکیل شد.

علی وارسته بهدانی شهید انصاری را تنها شهید استاندار کشور و گیلان خواند و اظهار کرد: این شهید والامقام در ۱۵ تیرماه سال ۶۰ در رشت به دست منافقان کوردل به شهادت رسید.

وی با اشاره به تفکر و اندیشه های انقلابی شهید انصاری در دفاع از اسلام و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: این شهید والامقام تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم انجام می داد.

سرپرست فرمانداری رودسر با تاکید بر ضرورت حفظ فرهنگ شهدا در جامعه تصریح کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی و جایگاه آن را مدیون خون شهدا هستیم و شایسته است که سی و هفتمین سالگرد شهید انصاری در ۱۴ تیرماه جاری باشکوه تر و در شان آن شهید برگزار شود.

وی نصب یادمان شهید انصاری در ورودی شهر رودسر برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید والامقام تاکید کرد و گفت: نصب یادمان شهید انصاری در شهر موجب انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و الگوپذیری جوانان از این شهید ملی می شود.

به گزارش رصدرودسر شهید علی انصاری استاندار اسبق گیلان در سحرگاه ۱۵ تیرماه سال ۶۰ در رشت به دست منافقان کوردل به شهادت رسید و مزار این شهید والامقام در گلزار شهدای رودسر است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست