• تاریخ: ژوئن 13, 2018
  • شناسه خبر: 26569

برای آزادسازی ۹۰ زندانی جرایم غیرعمد رودسر حدود ۵ میلیارد تومان نیاز است

رئیس اداره زندانیان رودسر با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های این شهرستان به سر می برند گفت: برای آزادی آنها از زندان و بازگشت به آغوش خانواده هایشان حدود چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تو ...

محمد تهمتن پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار رصدرودسر، با اشاره به اجرای طرح تکریم خانواده زندانیان و کاهش آسیب های اظهار کرد:انجمن های حمایت از زندانیان با کمک خیرین تلاش می کند تا از نگرانی و مشکلات معیشتی خانواده زندانیان که تحت تاثیر مجازات سرپرست خانواده قرار دارند کم کند.

وی از کمک ۷۰ میلیون تومانی خیرین و نیکوکاران شهرستان رودسر در قالب انحمن حمایت از خانواده های زندانیان در راستای حمایت از خانواده های بی بضاعت و نیازمند خبر داد.

رئیس اداره زندانیان رودسر خاطر نشان کرد: سال گذشته نیکوکاران این شهرستان در راستای همین جشن حدود ۳۲ میلیون تومان از کمک های خود را برای حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد اهدا کردند که بخش اندکی از این کمک ها برای آزادسازی زندانیان غیرعمد اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های رودسر به سر می برند گفت: برای آزادی آنها از زندان و بازگشت به آغوش خانواده هایشان حدود چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیاز است.

تهمتن با اشاره به برگزاری جشن آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در چابکسر افزود:خیرین و نیکوکاران مبلغ ۴۲ میلیون تومان از کمک های خود را در راستای آزادسازی زندانیان غیرعمد اختصاص دادند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست