• تاریخ: خرداد ۱۸, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26552

فلسطین قلب جهان اسلام است

امام جمعه رودسر فلسطین را قلب جهان اسلام خواند و تصریح کرد: رژ یم غاصب کودک کش و جعلی اسرائیل بداند که مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت و پاسخ دندان شکنی به ظلم و فساد آنها و آل سعود جناینکار خواهند داد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد:بهشتی و عنداللهی شدن از درجات تقوا بوده که بهشت برای ظاهر و جسم ما و لقاء الله و عندالهی شدن برای روح انسان است.

وی با اشاره به قرار گرفتن در پایان ماه مبارک رمضان ماه تمرین صبر و بردباری افزود: ماه رمضان فرصت مناسبی برای توبه و بازسازی است تا انسان به تقوا برسد.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به سخنرانی ژرف و عمیق رهبر معظم انقلاب و اینکه هر سال خطوطی را برای ما عرضه می کنند و خط فکری امام (ره) را زنده نگه می دارند تصریح کرد:قاسطین ، مارقین و ناکسین از گروه هایی بودند که جلو امام علی(ع) قد علم کردند و امروز برای ملت ما باید درس باشد که تاریخ در حال تکرار شدن بوده به خصوص برای عهدشکنان .

وی خطاب به عهد شکنان گفت:بدانید اگر بخواهید حرف های علی زمان را گوش نکنید این ملت اجازه نمی دهند که تاریخ تکرار و دست عهدشکنان را قطع خواهند کرد.

روحانی با قدردانی از حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان کرد: توجه به امور مسلمین از عبادت بوده و این راهپیمایی یک عبادت اجتماعی است و امروز همه با هم در این راهپیمایی شرکت کردیم تا رژیم غاصب صهیونیستی را ویران  کنیم.

وی فلسطین را قلب جهان اسلام خواند و تصریح کرد: رژ یم غاصب کودک کش و جعلی اسرائیل بداند که مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت و پاسخ دندان شکنی به ظلم و فساد آنها و آل سعود جناینکار خواهند داد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست