• تاریخ: خرداد ۱۸, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26549

اسرانیل جرثومه فساد و پایگاه همیشگی آمریکاست که با مشت به عقب رانده می شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به ایجاد تفرقه میان مسلمانان ، اسارت گرفتن سرزمین و مردم به عنوان راهبردهای اسرائیل غاصب جهت هویت بخشی خود در منطقه افزود: اسرائیل جرثومه فساد و پایگاه همیشگی آمری ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام غلامحسین تسخیری در مراسم روز قدس در این شهرستان روز قدس را یادگار و راهبرد امام (ره) خواند و اظهار کرد: روز قدس  برای مبارزه جهان اسلام در برابر کفر جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اوضاع نابسامان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اسرائیل افزود:رژیم منحوس، غاصب و کودکش صهیونیست ۲۵ سال آینده خود را نخواهد دید و این غده سرطانی باید محو و نابود شود.

تسخیری با اشاره به ایجاد تفرقه میان مسلمانان ، اسارت گرفتن سرزمین و مردم به عنوان راهبردهای اسرائیل غاصب جهت هویت بخشی خود در منطقه گقت: اسرائیل جرثومه فساد و پایگاه همیشگی آمریکاست و فقط با زور ، سلاح و مشت به عقب خواهد نشست .

وی با اشاره به اینکه امروز آمریکا با حماقت های ترامپ مرگ خودش را نزدیک کرده است بیان کرد: جنگ مستقیم یا جنگ نیابتی از برنامه های آمریکا برای چپاول خاور میانه در سال های اخیر بوده و تلاش کرده که با فریب عربستان و کشورهای اطراف مسلمانان را به جان همدیگر بیندازد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به نابودی داعش در سوریه به همت مشاوره های مستشاری رزمندگان ایران اسلامی ، حزب الله لبنان و کشورهایی که جبهه مقاومت را تشکیل دادند گفت: امروز اسرائیل به شدت ضربه خورده و آمریکا در شعله ای که خود ایجاد کرده در حال سوختن است.

وی با اشاره به اینکه امروز به خیمه معاویه نزدیک شده ایم و راه قدس از کربلا عبور کرده است افزود: امروز پرچم مقدس اسلام در کنار مرزهای رژیم صهیونیستی علم شده و اگر بخواهند یک موشک بزنند ۱۰ موشک می خورند.

تسخیری با بیان اینکه امروز آمریکا و اسرائیل در منطقه پایگاهی ندارند و در ضعف و زبونی قرار گرفته اند بیان کرد: اینکه امروز استکبار ما را از بعد اقتصادی در فشار قرار داده و با هجمه های رسانه ای بر علیه جمهوری اسلامی ایران شبهه پراکنی می کند برای این است که پنجه های آخر خودشان را برای نجات اسرائیل می زنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست