• تاریخ: خرداد ۱۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26546

امام خمینی (ره) بر قلب مردم حکومت می کرد

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه امام پیام انبیا و اولیا را به خوبی شناخت و جامعه را منقلب کرد گفت: امام خمینی(ره) انقلاب را بر اساس مکتب اسلام که همان انسان سازی است بنا کرد و این شد که بر قلب مردم حکومت کرد و جوا ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام محمد احمدوند پیش از ظهر امروز در مراسم ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد در مسجد شهدا این شهر اظهار کرد:امام(ره) دارای شخصیت کم نظیر و ممتاز تاریخی بود که توانست دنیا را تکان دهد.

وی افزود: امام خمینی (ره) ۶۰ سال با تهذیب نفس ، تحصیل و مطالعه در خصوص جامعه ایرانی و تاریخ کشور به خودسازی رسید و توانست نقش تاثیرگذار بر مردم داشته باشد.

استاد حوزه و دانشگاه خداپرستی و آزادی ملت را انگیزه امام خمینی (ره) برای انقلاب و ایجاد نظام جمهوری اسلامی خواند و افزود:امام (ره) پیام عاشورا را به خوبی درک کرد و برای احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه با ایجاد حرکتی عظیم حکومت تشکیل داد.

وی با اشاره به اینکه امام پیام انبیا و اولیا را به خوبی شناخت و جامعه را منقلب کرد گفت: امام خمینی(ره) انقلاب را بر اساس مکتب اسلام که همان انسان سازی است بنا کرد و این شد که بر قلب مردم حکومت کرد و جوانان با یک اشاره امام جان خود را فدای ایشان می کردند.

احمدوند با اشاره به اینکه امروز ایران تنها کشور دنیا با سیاست مستقل است گفت: امام (ره) شاگردانی مانند مقام معظم رهبری تربیت کرد که امروز توانسته پس از ۳۰ سال سکان انقلاب را به دست گیرد و مقابل همه دنیا بایستد و حکومت را به خوبی اداره کند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست