• تاریخ: خرداد ۱۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26535

توزیع ۲۰۰۰ کیسه همیان مولا برای کمک به نیازمندان رودسری

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودسر از توزیع دو هزار کیسه همیان مولا برای کمک به مددجویان تحت پوشش به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد. ...

عباس رضوی امروز در گفت و گو با خبرنگار رصدرودسر، به گسترش و نهادینه کردن فرهنگ اطعام نیازمندان در جامعه و ترغیب خیران در این امر خداپسندانه تاکید کرد.

وی از اطعام یک هزار و ۳۰۰ مددجوی تحت پوشش به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در رودسر خبر داد و افزود: این طرح در قالب طرح ضیافت افطاری با مشارکت خیران و نیکوکاران انحام می گیرد.

رئیس کمیته امداد رودسر از توزیع دو هزار کیسه همیان مولا بین خیران و شهروندان با هدف کمک به نیازمندان خبر داد و تصریح کرد: این طرح به تاسی از سیره اهل بیت (ع) به ویژه امام علی(ع) برای تامین سبد کالا برای افراد نیازمند و تحت حمایت در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

وی ماه رمضان را فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان دانست و گفت: بیش از ۵۰۰ سبد کالا شامل مرغ ، برنج ، چای، آرد در طول ایام ماه مبارک رمضان بین افراد محروم شهرستان رودسر توزیع می شود.

رضوی اجرای طرح مفتاح الجنه را از دیگر فعالیت های این نهاد در ایام ماه رمضان خواند و بیان کرد: این طرح برای سرکشی از مددجویان تحت حمایت به همراه مسئولان و خیران به منظور دلجویی و رفع مشکلات آنان انجام می گیرد.

وی افزود: ۱۰ هزار و ۲۱۱ نفر در قالب شش هزار و ۵۴۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد رودسر هستند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست