• تاریخ: خرداد ۱۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26537

تصویب ۲۴۷ طرح اشتغال‌زا در کارگروه اشتغال لاهیجان

سرپرست فرمانداری لاهیجان از تصویب ۲۴۷ طرح اشتغال‌زا در کارگروه این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت تصویب در کارگروه اشتغال استان یک هزار و ۴۴۴ فرصت شغلی در لاهیجان ایجاد می‌شود. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان پیش از ظهر امروز در فرمانداری لاهیجان برگزار شد.

سرپرست فرمانداری لاهیجان با تأکید بر ضرورت رفع موانع اشتغال و تسریع در امر اشتغال اظهار کرد: دغدغه و اولویت اصلی دولت حل مشکل اشتغال جامعه و کارفرمایان است.

امیر جانبازی هم‌افزایی و استفاده از تمام ظرفیت درباره اشتغال را بااهمیت خواند و افزود: طرح‌هایی به کارگروه اشتغال استان ارسال‌شده که در صورت تصویب، برای حدود یک هزار و ۴۴۴ نفر در شهرستان لاهیجان فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تا به امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان لاهیجان تعداد ۲۴۷ طرح در قالب بسته‌های اشتغال فراگیر و روستایی بااعتباری بالغ‌بر ۷۰۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است.

سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: از تعداد طرح‌های ارائه‌شده به دبیرخانه، ۱۰۲ طرح بااعتبار ۲۲۸ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال از سوی استان تصویب و به بانک‌های عامل معرفی‌شده است.

انتهای پیام/

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست