• تاریخ: خرداد ۱۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26543

بدهی ۱۶ میلیارد تومانی بیمارستان رودسر به کادر پزشکی و کمبود پزشک متخصص

رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر از بدهی ۱۶ میلیارد تومانی به کادر پزشکی و کارکنان این بیمارستان خبر داد و گفت: در اورژانس بیمارستان شهید انصاری رودسر با مشکل رو به رو هستیم و پزشکان به دلیل مطالبات شان راضی به ادامه کار ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر،شهرستان رودسر با چهار بخش و پنج شهر جزء شهرستان های بزرگ استان گیلان محسوب می شود و بیمارستان شهید انصاری تنها بیمارستان این شهرستان است که مردم برای درمان به آن مراجعه می کنند.

بیمارستان شهید انصاری رودسر با ۱۳۲ تخت از نظر ارائه خدمات به مردم دارای ضعف هایی بوده که جوابگوی مردم نیست.

بدهی ۱۶ میلیارد تومانی بیمارستان شهید انصاری رودسر به کادر پزشکی و کارکنان

رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر در گفت و گو با خبرنگار رصدرودسر یکی از مشکلات این بیمارستان را بدهی ۱۶ میلیارد تومانی بیمارستان به کادر پزشکی و کارکنان برشمرد و اظهار کرد: در اورژانس بیمارستان شهید انصاری رودسر با مشکل رو به رو هستیم و پزشکان به دلیل مطالبات شان راضی به ادامه کار نیستند.

محمدرضا ایمانی با اشاره به حجم زیاد مراجعه کنندگان و بیماران به اورژانس بیمارستان شهید انصاری رودسر با توجه به کمبود امکانات و پزشک تصریح کرد: با کمک ۷ پزشک عمومی در اورژانس تلاش می کنیم بهترین خدمات به مردم ارئه شود هر چند در اینجا توقعات تا حدی زیاد بوده و در ساعات شلوغ وقتی مردم مراجعه می کنند نمی خواهند صبر کنند و این خیلی فرهنگ قشنگی نیست.

وی بر لزوم بکار گیری از نیروی انسانی متخصص و تجهیز امکانات بیمارستان شهید انصاری رودسر تاکید کرد و گفت:این بیمارستان فاقد سی تی اسکن بوده و از نظر بهره مندی از پزشکان متخصص با کمبود نیرو رو به رو است.

رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی کلنیک ویژه این بیمارستان خبر داد و افزود:  به دلیل کمبود اعتبارات این پروژه نیمه تمام باقی مانده است.

وی از اخذ مجوز راه اندازی داروخانه سرپایی بیمارستان شهید انصاری رودسر گفت: از چهار سال گذشته تاکنون داروخانه ای که در این بیمارستان فعال بود توسط تعزیرات پلمب و تاکنون هیچ گونه همکاری با بیمارستان ندارد در صورت تحویل مکان قبلی به بیمارستان داروخانه جدید جهت ارائه خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان راه اندازی خواهد شد.

ایمانی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید انصاری رودسر دارای ضعف هایی است افزود:در صورت  حساسیت و توجه مسئولان و حمایت خیران از این بیمارستان می توان بهترین خدمات را به بیماران نیازمند ارائه داد.

وضعیت تنها بیمارستان رودسر نیازمند توجه بیشتری است

فرماندار رودسر وضعیت تنها بیمارستان رودسر را نامطلوب توصیف کرد و گفت: از دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتظار می رود با توجه به گستردگی شهرستان رودسر توجه بیشتری به بیمارستان شهید انصاری این شهرستان داشته باشد.

علی وارسته تجهیز بیمارستان شهید انصاری رودسر را مورد تاکید قرار داد و افزود: این بیمارستان به جهت تقویت نیروهای خدماتی و کادری برای ارائه خدمات بهتر به بیماران و همراهان نیازمند توجه بیشتری است.

وی راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی برای تسهیل وضعیت درمان مردم در رودسر را ضروری خواند و تصریح کرد: با خیران و سرمایه گذاران زیادی برای انجام این کار عام المنفعه گفت و گو و به توافق هایی رسیده شده که امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق بزرگ برای مردم رودسر رقم بخورد.

بسیاری از بیماران شهرستان رودسر علی رغم متحمل شدن هزینه و رنج های بسیار برای درمان به مرکز استان مراجعه می کنند شایسته است مسئولان اجازه ندهند که مردم بیش از این برای درمان و سلامت خود با چالش رو به رو باشند و این امر نیازمند عزم و نگاه جدی تری است هر چند در این راستا گام هایی برداشته شده اما کافی نیست.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست