• تاریخ: خرداد ۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26520

نظام سلطه قابل مذاکره نیست

امام جمعه رودسر خطاب به مسئولان کشور و رعایت شروط رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام برای حفظ عزت و شرف ملت ایران تصریح کرد: دشمن قابل اعتماد نیست و نظام سلطه قابل مذاکره نیست . ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان و تحمل گرسنگی و تشنگی برای این است که گناه نکنیم بلکه به تقوا برسیم.

وی با تسلیت رحلت جانگداز بانوی بزرگ اسلام حضرت خدیجه (س) افزود: این بانوی بزرگ همه وجودش را گذاشت تا رسالت الهی ترویج و تبلیغ شود و از همه خطبا و هیئت امنای مساجد خواست تا حق این بانوی اسلام را به خوبی ادا کنند.

امام جمعه رودسر با گرامیداشت سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر، ۱۴ خرداد رحلت امام خمینی(ره) و  قیام ۱۵ خرداد یادآور حادثه تلخ مدرسه فیضیه تصریح کرد: در عملیات بیت المقدس و حماسه فتح خرمشهر رزمندگان اسلام توانستند با رشادت،ایثار ، مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن بعثی عراق که از سوی استکبار و بیش از ۴۰ کشور دنیا حمایت می شد به پیروزی برسند و خرمشهر را آزاد کنند.

وی بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و از راویان بیت المقدس خواست تا حرف های آن عملیات را در سینه نگه ندارند و بیان کنند تا همه بدانند که چگونه رزمندگان اسلام در دوارن هشت سال دفاع مقدس توانستند با دست خالی و قدرت ایمان در مقابل دشمنان مقاومت کند و معادلات نظام سلطه را بهم بریزند و به پیروزی برسند.

روحانی با اذعان به اینکه امام(ره) به همه فهماند تنها راه پیروزی مقاومت است گفت: مسئولان بدانند دشمن قابل اعتماد نبوده و نظام سلطه مذاکره پذیر نیست حرف اول و آخر را مقاومت می زند.

وی با اشاره به توهین وزیر امور خارجه آمریکا به ملت ایران افزود: ملت ایران ۴۰ سال است که شما را له کرده و از این به بعد هم له خواهد کرد.

امام جمعه رودسر خطاب به مسئولان کشور و رعایت شروط رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام برای حفظ عزت و شرف ملت ایران تصریح کرد: فریاد ملت ما مرگ بر آمریکا و هیهات من الذله است ما پیرو آقایمان حسین (ع) هستیم محکم ایستاده ایم و عزت و شرف خود را معامله نمی کنیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست