• تاریخ: خرداد ۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26516

تهدیدات استکبار برای تضعیف جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه ناحیه رودسر هدف استکبار از تهدیدات و تحریم ها علیه ایران را صرفاً تضعیف و فروپاشی انقلاب و نظام اسلامی خواند و افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران مانند استخوانی در گلوی استکبار است برجام و دیگر اقدامات آن بهانه ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، ناصر پورکریمی پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر اظهار کرد: استکبار با پیروزی انقلاب اسلامی منافع نامشروعش را در داخل ایران از دست داد و همواره از این مساله خشمگین بود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا خشم خود را از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در قالب تهدیدات و تحریم ها بروز و ظهور داده است افزود:آغاز جنگ تحمیلی در ۳۱ شهریور ماه سال ۵۹ توسط رژیم بعثی عراق علیه نظام نوپای انقلاب اسلامی ایران یکی از توطئه های آمریکاست.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به اشغال بیش از ۱۵ هزار کیلومتر مربع از سرزمین ما توسط دشمن بعثی طی ۱۹ روز تصریح کرد: خرمشهر پس از ۳۵ روز مقاومت در مقابل متخاصمان در آبان ماه ۵۹ اشغال شد و پس از ۵۷۸ روز مقاومت در سوم خرداد سال ۶۱ در عملیات های بیت المقدس و با ایثار و مقاومت مردم و رشادت های سپاه، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی آزاد شد.

وی با اشاره به فرمایشات امام (ره) که خرمشهر را خدا آزاد کرد گفت: ۲۹ شهید این عملیات از شهرستان رودسر است که تلاش می شود یاد و خاطره این عزیزان زنده نگه داشته شود.

کریمی هدف استکبار از تهدیدات و تحریم ها علیه ایران را صرفاً تضعیف و فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و افزود: انقلاب اسلامی ایران مانند استخوانی در گلوی استکبار است برجام و دیگر اقدامات آن بهانه ای بوده تا نظام جمهوری اسلامی را ساقط کند.

وی با اشاره به تهدیدات امروز آمریکا و رئیس جمهور آن علیه ایران گفت: آمریکا کور خوانده و قطعاً ملت ایران مصمم تر از گذشته در مقابل همه زورگویان عالم از جمله آمریکا محکم ایستاده است.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با بیان اینکه پیروزی نهایی از آن  ایران و جبهه اسلام است افزود: استراتژی جمهوری اسلامی حمایت از محرومان و مظلومان عالم در مقابل دشمنان و ظالمان است و هرگز از این موضع خود دست برنمی دارد.

وی از افتتاح حسینیه جدید الاحداث سپاه ناحیه رودسر به نام شهید پاسدار اکبرپور به مناسبت آزاد سازی خرمشهر خبر داد و تصریح کرد: گلباران مزار شهدا ، دیدار با خانواد های شهدای خرمشهر، تجلیل از ۳۶ تن از رزمندگان حماسه فتح خرمشهر ، همایش بزرگ رزمندگان اسلام و غیره از دیگر برنامه های این ایام است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست