• تاریخ: خرداد ۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26508

ضرورت توجه مسئولان به زیرساخت های چابکسر

امام جمعه چابکسر بر ضرورت توجه مسئولان به زیرساخت های این بخش تاکید کرد و گفت: عده ای از مردم روستاها در شرایط دشواری هستند اعتقاد دارم زمین باز شود ما را ببلعد بهتر است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام قاسم ابراهیمی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری بخش چابکسر بر ضرورت توجه مسئولان به زیرساخت های این بخش تاکید و اظهار کرد: مسئولان نگاه عمیق و ژرف اندیشانه ای نسبت به مشکلات زیرساختی روستاها داشته باشند.

وی با اشاره به روستای « مازوکله پشته» چابکسر افزود: این روستا فقط ۱۵ دقیقه از شهر چابکسر فاصله دارد در حالیکه مردم این روستا از نعمت آب آشامیدنی محروم هستند.

امام جمعه چابکسر با اشاره به اینکه مردم در شرایط دشواری هستند تصریح کرد:زیبنده نیست پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مردم این شرایط را داشته باشند در چنین شرایطی اعتقاد دارم زمین باز شود و ما را ببلعد بهتر است.

وی با گلایه از حضور نداشتن برخی مسئولان در مناسبت ها و راهپیمایی ها گفت: از شرکت نکردن مسئولان در نماز جمعه گلایه ندارم اما توقع دارم در مناسبت ها و راهپیمایی ها حضور فعال داشته باشند.

ابراهیمی با اشاره به تاکیدات استاندار گیلان در خصوص توجه به بوم گردی استان و تاثیر آن در اقتصاد منطثه تصریح کرد: چابکسر علاوه بر جاذبه های گردشگری دارای ظرفیت بالای گردشگری مذهبی بوده که متاسفانه این ظرفیت مغفول مانده و به خوبی از آن استفاده نشده است.

وی با اشاره به فراهم بودن امکانات و جایگاه خوب امام زاده ابیض میانده چابکسر در جذب مسافر و گردشگر افزود: هنوز مسافران از وجود چنین مکانی مذهبی زیبا آگاهی ندارند و این امر مستلزم تبلیغ بیشتر مسئولان از امکان مذهبی منطقه است.