• تاریخ: اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26498

ضرورت تبیین اندیشه و تفکرات امام (ره) در جامعه

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی بوده که توانست با اندیشه های متعالی خود آن را به دنیا معرفی کند گفت: تبیین و واکاوری اندیشه و تفکرات امام (ره) در جامعه امری ضروری است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، پیش از ظهر امروزجلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد، ارتحال امام خمینی(ره) و ۱۵ خرداد در فرمانداری رودسر برگزار شد.

سرپرست فرمانداری رودسر در این جلسه آزادسازی خرمشهر را نقطه عطف تاریخ انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خواند و اظهار کرد: ولایت فقیه و حضرت امام(ره) در آزادسازی فتح خرمشهر و فتوحات دفاع مقدس نقش محوری داشت.

علی وارسته سوم خرداد را از طلایی ترین روزهای انقلاب خواند که در سند پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ماندگار شد افزود: جوانان ما با فداکاری و ایثار مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی در اختیار دشمن قرار گیرد.

وی به بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) اشاره کرد و گفت: مسئولان برای مقابله با توطئه های دشمنان باید در راستای اندیشه های امام گام بردارند.

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به نقش امام در احیای اسلام و پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: اندیشه های متعالی حضرت امام(ره) توانست انقلاب اسلامی را به دنیا معرفی کند بنابراین تبیین و واکاوری اندیشه و تفکرات امام در جامعه به ویژه نسل جوان امری ضروری است.

وی به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت سوم خرداد، ارتحال امام (ره) و ۱۵ خرداد در رودسر خبر داد و افزود: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که همه اقشار جامعه در برگزاری مراسمات این ایام مشارکت داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست