• تاریخ: اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26500

افتتاح حسینیه سپاه رودسر در سالروز آزادی سازی خرمشهر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر از افتتاح حسینیه سپاه ناحیه رودسر به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، پیش از ظهر امروزجلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد، ارتحال امام خمینی(ره) و ۱۵ خرداد در فرمانداری رودسر برگزار شد.

ناصر پورکریمی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با شعار استقلال ،آزادی ،جمهوری اسلامی و نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به پیروزی رسید ودر همین مسیر گام برداشت توانست دسیسه ها و توطئه های دشمنان را خنثی کند.

وی راه اندازی جنگ تحمیلی را از توطئه های استکبار خواند و افزود: قدرت خداوند بود که موجب شد تا رزمندگان بتوانند با مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن در عملیات بیت المقدس خرمشهر را آزاد کنند.

وی با اشاره به تقدیم ۲۹ شهید از رودسر در عملیات بیت المقدس تصریح کرد: برنامه های متنوعی مانند افتتاح حسینیه سپاه ناحیه رودسر، گلباران شهدا ،برپایی ایستگاه صلواتی ، و غیره به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه عظیم فتح خرمشهر در رودسر برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به مراسم ارتحال حضرت امام (ره) و برگزاری همایش امام شناسی با هدف تبیین اندیشه و تفکرات امام در جامعه به ویژه نسل های سوم و چهارم انقلاب افزود: امسال به دلیل متقارن شدن مراسم ارتحال ملکوتی امام با ایام مبارک رمضان اعزام پیاده به مرقد امام(ره) نخواهیم داشت.