• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26491

عزت ملت ایران با هیچ چیز عوض شدنی نیست

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه استکبار عالمی عهد شکن می خواهد که ملت ایران توسری خور باشد بیان کرد: بدانید که ملت ایران عزت بدست آورده را با هیچ چیز عوض نمی کند اگر درس عبرت نگیرید و ملت ما را تهدید کنید صاعقه و خشم م ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت  الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت و توصیه نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تنها چیزی که در قیامت به داد ما می رسد ترک گناه و معصیت و اطاعت از امر خداست.

وی با اشاره به پیروزی بی نظیر جبهه مقاومت در انتخابات مجلس لبنان گفت: در کمال ناباوری همه دشمنان جبهه مقاومت توانست ۴۷ کرسی مجلس را به خود اختصاص دهد از این پیروزی اسرائیل و آمریکا عزا گرفته اند و به فرموده امام ما که تا ۲۵ سال آینده نباید رژیم کودک کش اسرائیل را ببینیم و این ها سرآغاز امت اسلامی و جبهه مقاومت است.

روحانی با بیان اینکه امروز تمام رهنمودهای رهبر بیدار دل ، بصیر و زمان شناس ما تعبیر شده است تصریح کرد: اینها با ایران هسته ای کار ندارند با ایران اسلامی کار دارند و همه بهانه است و دشمن بنا ندارد دست از دشمنی با اسلام ناب محمدی و بعثت بزرگ اسلام در این قرن بردارد.

امام جمعه رودسر با اشاره به عهدشکنی آمریکا در برجام و تهدید ایران گفت: اگر همه مسئولان به رهنمودهای رهبر بیداردل ما توجه کنند ما در روند انقلاب اسلامی دچار مشکل نمی شویم .

وی با اشاره به اینکه دشمن قابل اعتماد نیست افزود: کسانی که به تذکرات امام گوش نمی کنند به نظر من بعضاً به ایشان و ملت بزرگ ایران خیانت می کنند مراقب باشید که روزی این خیانت رو می شود و تاریخ می نویسد.

روحانی با اشاره به اینکه استکبار عالمی عهد شکن می خواهد که ملت ایران توسری خور باشد بیان کرد: بدانید که ملت ایران عزت بدست آورده را با هیچ چیز عوض نمی کند اگر درس عبرت نگیرید و ملت ما را تهدید کنید خشم مردم ما مانند صاعقه بر سر شما فرود خواهد آمد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست