• تاریخ: اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26457

۴۳ نفر از فرهنگیان و افتخار آفرینان کنکور در کلاچای تجلیل شدند

۴۳ نفر از فرهنگیان و افتخار آفرینان کنکور آموزش و پرورش کلاچای تجلیل شدند. ...

به گزارش رصدرودسر، رئیس اداره آموزش و پرورش کلاچای پیش از ظهر امروز در مراسم همایش تجلیل از فرهنگیان و افتخار آفرینان کنکور در تالار ارشیا با گرامیداشت هفته معلم اظهار کرد: معلمان نقش محوری در تربیت جامعه به عهده دارند.

حیدر رضایی هدف از نامگذاری روز معلم را ارزش نهادن به مقام معلم خواند و افزود: تکریم معلمان یک ضرورت است و باید این جایگاه و منزلت همواره در جامعه مورد تکریم قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معلم و تعلیم و تربیت مقدس است تصریح کرد: عدم توجه به آموزش و پرورش موجب آسیب های اجتماعی متعدد می شود و همه باید در این زمینه نقش مسئولانه داشته باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش کلاچای از برنامه ریزی مدون این اداره برای ارتقای سطح قبولی دانش آموزان کنکور سراسری برای سال آینده خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش می کنیم تا استعدادهای دانش آموزان شناسایی و شرایط لازم برای شکوفایی آنها فراهم شود.

وی پیشرفت و تکامل هر جامعه را مرهون تلاش های معلمان خواند و افزود: تلاش بی شائبه معلمان بر کسی پوشیده نیست امیدواریم شان و منزلت فرهنگیان حفظ و فرهنگ پاسداشت روز معلم در جامعه ترویج شود.

در این مراسم ۲۲ نفر از شاغلین فرهنگی ، ۱۴ نفر از فرهنگیان بازنشسته و ۷ نفر از برترین های کنکور سال ۹۶ تجلیل شدند.

 انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست