• تاریخ: اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26442

پرداخت بیمه بیکاری به ۵۰۰ کارگر رودسری

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی رودسر با اشاره به اینکه ۱۵ هزار کارگر در این شهرستان تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند گفت: در راستای حفظ و صیانت از نیروی کار با همکاری تامین اجتماعی به ۵۰۰ نفر مقرری بیمه بیکاری پرداخت م ...

به گزارش رصدرودسر، شریف حسن زاده امروز در جمع کارگران این شهرستان اظهار کرد: حفظ و صیانت از نیروی کار مهم ترین رسالت اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است.

وی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری افزود: تحقق این شعار به تلاش کارگران پرتلاش به عنوان جهادگران سنگر اقتصاد و تولید ممکن خواهد بود.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی رودسرنقش کارگران را در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی تاثیرگذار خواند و گفت: ایجاد انگیزه و نشاط در جامعه کارگری برای رونق تولید ضروری است.

وی بیمه شده اجباری در رودسر را هشت هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: ۱۵ هزار نفر در شعبه های تامین اجتماعی رودسر از بیمه های اجتماعی برخوردار هستند.

حسن زاده از ۵۰۰ مورد بازرسی در سطح کارخانه ها ،کارگاه ها و مراکز اصناف در خصوص مسائل ایمنی و بهداشت محیط کار در راستای رسیدگی به وضعیت کارگر در سطح شهرستان رودسر خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته ۴۵۰ فقره پرونده شکایت کارگری و کارفرمایی مورد رسیدگی قرار گرفت و مشکلات فی مابین کارفرما و کارگر اصلاح شد.

وی افزود:در راستای حفظ و صیانت از نیروی کار با همکاری تامین اجتماعی به ۵۰۰ نفر مقرری بیمه بیکاری پرداخت می شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست