• تاریخ: اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26440

ضرورت اهتمام ویژه دستگاه ها برای حمایت از سرمایه گذار در راستای ایجاد اشتغال پایدار

سرپرست فرمانداری رودسر اشتغال جوانان را از دغدغه های رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام خواند و گفت:تحقق شعار سال در راستای اهتمام ویژه همه دستگاه های متولی در حمایت از سرمایه گذار در راستای حمایت از تولید و اشتغال پایدار م ...

به گزارش رصدرودسر، علی وارسته در جمع کارگران با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای داخلی اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی که از محورهای اقتصاد مقاومتی بوده موجب ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری در سطح جامعه می شود.

وی اشتغال جوانان را از دغدغه های رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام خواند و افزود: حمایت از تولیدکننده و سرمایه گذار زمینه ساز حمایت از نیروی کار و رونق اقتصادی است.

سرپرست فرمانداری رودسر حمایت از سرمایه ایرانی و نیروی کار را مهم ترین مولفه تحقق شعار سال دانست و تصریح کرد: حمایت از تولید در راستای اشتغال پایدار در سایه اهتمام ویژه دستگاه های متولی برای حمایت از بخش خصوصی امکان پذیر بوده و این امر نیازمند عزم جدی است.

وی با تاکید به رعایت تعادل در ارتباط کارفرما و کارگر برای کاهش مشکلات در حوزه کارآفرینی گفت: با توجه به اینکه سرمایه گذار از سرمایه شخصی در حوزه اشتغال بکار گیری کرده لازم است تا ارتباط بین کارفرما و کارگر بازنگری شود.

وارسته مهارت آموزی، آموزش های ضمن خدمت و استفاده از روش های ترغیبی را زمینه ساز امنیت شغلی کارگران با ایجاد افزایش تولید و توسعه اقتصادی دانست .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست