• تاریخ: اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26436

تاثیرگذاری بصیرت افزایی در جلوگیری از آسیب های اجتماعی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودسر فرهنگ و معنویت را زیربنای توسعه در جامعه خواند و گفت: افزایش بصیرت افزایی و آگاه سازی، جامعه را از بسیاری آسیب ها و خطرات مصون نگه می دارد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام سیدخلیل نجاتی بعد از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی اظهار کرد:از ۱۲ تا  ۱۸ اردیبهشت هفته عقیدتی سیاسی نامگذاری شده است.

وی با اشاره به نامگذاری هفته عقیدتی سیاسی با هفته معلم در سالروز شهادت استاد مطهری افزود: استاد مطهری با بصیرت و در دفاع از دین اسلام تلاش کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودسر از برگزاری بیش از ۱۱ برنامه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: برنامه ها با محوریت تبیین و نهادینه کردن اندیشه های استاد شهید مطهری و بصیرت افزایی در جامعه به ویژه جوانان و همچنین پیروی از منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال برای حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود.

وی فرهنگ و معنویت را زیربنای توسعه در جامعه خواند و گفت: افزایش بصیرت افزایی و آگاه سازی، جامعه را از بسیاری آسیب ها و خطرات مصون نگه می دارد.

نجاتی بیان کرد:تلاش می کنیم امسال برنامه های هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج در رودسر هم سو با برنامه های آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم با رنگ و بوی انقلابی برگزار می شود.

وی برگزاری نمایشگاه کتاب،گلباران مزار شهدا، دیدار با امام جمعه ، سخنرانی در نماز جمعه، دیدار با مربیان جانباز، اعزام روحانیون در سطح مدارس برای رفع شبهات دانش آموزان، محفل انس با قرآن ،دیدار با ائمه جمعه بخش های رودسر،برگزاری مسابقه و غیره از مهم ترین برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در رودسر است.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست