• تاریخ: اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26427

شجاعت سپاه پاسداران هیمنه استکبار را در منطقه شکست

فرمانده سپاه ناحیه رودسر پاسداری و دفاع از انقلاب اسلامی را یکی از رسالت های این نهاد برشمرد و گفت: شجاعت سپاه پاسداران انقلاب اسلایم هیمنه استکبار جهانی را در منطقه شکست. ...

به گزارش رصدرودسر، ناصر پورکریمی روز شنبه در مراسم افتتاح ساختمان اداری سپاه این ناحیه با گرامیداشت روز پاسدار و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: در دوم اردیبهشت سال ۵۸ با ژرف اندیشی امام (ره) سپاه پاسداران در پاسداری و دفاع از انقلاب اسلامی تاسیس شد.

وی با اشاره به جانفشانی های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس افزود: روحیه جهادی و انقلابی سپاه در دفاع از اسلام و ملت  نقش تاثیرگذاری داشت.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر گفت: حضور به موقع سپاه پاسداران در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی آن را از آسیب ها حفظ و نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به ملت ایران را خنثی کرده است.

وی با اشاره به حضور نیروهای سپاه پاسداران در دفاع از حرم ولایت تصریح کرد: با شجاعت ها و حملات سهمگین نیروهای سپاه پاسداران در سال ۹۶ توریست داعش که دست پرورده آمریکا بود منهدم، هیمنه استکبار جهانی در منطقه شکست و پوزه آن به خاک مالیده شد.

پورکریمی با اشاره به افتتاح ساختمان اداری سپاه ناحیه رودسر افزود: این ساختمان به مساحت ۸۶۳ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۸۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

وی از افتتاح ساختمان حسینیه سپاه رودسر در خرداد ماه امسال خبر داد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست