• تاریخ: اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26431

امام جمعه رودسر خواستارتسریع حکم فرماندار این شهرستان شد

امام جمعه رودسر از وزیر کشور خواستار تسریع در حکم فرماندار این شهرستان که مدت چهار ماه به عنوان سرپرست خدمت می کند شد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی روز شنبه در جلسه شورای اداری اظهار کرد: از وزیر کشور می خواهیم به حکم فرماندار این شهرستان که مدت چهار ماه است به عنوان سرپرست خدمت می کند تسریع دهد.

وی با اشاره به اینکه تسریع در حکم فرماندار موجب ثبات شغلی مدیران و تحقق شعار از گفتار به عمل است افزود: در دولت فعلی نباید هیچ مدیری پشت میز بنشیند همه باید برای خدمت کردن به مردم تلاش کنند.

امام جمعه رودسرمسئولان و خدمتگزاران به مردم در جامعه علوی را در طول تاریخ بی نظیر خواند و گفت: امروز خدمت رسانی به مردم وفادار به انقلاب ، اسلام و رهبری باید در اولویت قرار گیرد.

وی خطاب به مدیران ادارات در حرکت جهادی برای تحقق شعار سال تصریح کرد:اگر بخواهیم  کشور از مشکلات رها شود باید در راستای شعار سال و اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم و اگر به این شعارها جفا شود قطعاً برون رفتی وجود ندارد.

روحانی بااشاره به اینکه در انقلاب اسلامی نامگذاری ها بسیار زیباست و تکانی به جامعه می دهد افزود: وظیفه مسئولان سنگین تر است و باید خود را سنگربانان حکومت علوی احساس کنند.

با گرامیداشت هفته معلم جایگاه تعلیم و تربیت را مقدس خواند و تصریح کرد: پیشرفت و تکامل جامعه مرهون تلاش معلمان است بنابراین شایسته است تا همه مسئولان جایگاه رفیع معلم را ارج بگذارند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست