• تاریخ: فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26416

پاسداری از اسلام ناب محمدی به دست نیروهای مقتدر سپاه پاسداران است

امام جمعه رودسر گفت:امروز پاسداری از اسلام ناب محمدی و حسینی به دست نیروهای عظیم و مقتدر سپاه پاسداران سپرده شده و تمام امید مردم و رهبر به این نیروهاست. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت و توصیه نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: آنچه که در قیامت ما را نجات می دهد رعایت تقوا است پس باید از اعضا و جوارح مان مراقبت کنیم تا مبادا در آن دنیا بر علیه ما شهادت دهند.

وی با اشاره به هفته سلامت افزود: در هیچ آئینی مانند اسلام به مبحث سلامت پرداخته نشده و توجه به پیشگیری قبل از درمان بیماری تاکید کرده است.

امام جمعه رودسر به جدی گرفتن خطر نفوذ دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن برای اینکه انقلاب را از درون استحاله و مردم را از آن ناراضی کند تلاش می کند با نفوذ خود ریشه انقلاب را خراب کند.

وی به خطر روی آوردن مسئولان در حکومت علوی اشاره کرد و افزود: مسئولان در همه سطح مراقب باشند یکی از آفت ها اشرافی گری زندگی کردن است با مردم باشید و مثل آنان زندگی کنید.

روحانی با گرامیداشت روز پاسدار و تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت سال ۵۸ تصریح کرد: تمام تلاش دشمن تضعیف سپاه پاسداران در داخل و خارج کشور است و دشمن به خصوص داخلی ها مراقب باشند که روزی از مردم ما سیلی بزرگی خواهند خورد چون سپاه مال مردم و انقلاب است.

وی به عملکرد سپاه پاسداران در دوران ۸ سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و دوران بیداری اشاره کرد و گفت: امروز سپاه پاسداران مقتدرانه در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در میدان ایستاده و جانفشانی می کند و اسرائیل فهمیده اگر بخواهد جبهه مقاومت را بشکند باید لطمه ای وارد کند به همین دلیل هر از گاهی به سوریه موشک پرانی می کند.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح ما به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عالم لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته است تصریح کرد: شهرک های موشکی سپاه پاسداران وحشتی بر دل دشمن به خصوص استکبار انداخته که از دست سپاه مقتدر ما عصبانی است و به این عصبانیت خود بمیرند.

به گفته وی امروز پاسداری از اسلام ناب محمدی و حسینی به دست نیروهای عظیم و مقتدر سپاه پاسداران سپرده شده و تمام امید مردم و رهبر به این نیروهاست.

روحانی خطاب به دشمن گفت: امروز سپاه پاسداران ذوالفقار علی زمان است و هر جا لازم باشد بر فرق دشمن فرود خواهد آمد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست