• تاریخ: فروردین ۲۹, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26411

پیشرفت و توسعه کشور در گرو اعتماد به جوانان است

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه هر گونه بی توجهی به نسل جوان جامعه را آسیب پذیر می کند گفت: پیشرفت و توسعه کشور در گرو اعتماد به جوانان است. ...

به گزارش رصدرودسر، علی وارسته پیش از ظهر امروز در جلسه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان اظهار کرد : آینده کشور از آن جوانان بوده و باید فضا و بستر لازم برای ورود آنان در عرصه های مدیریتی فراهم و از هرگونه بی توجهی به نسل جوان که جامعه را آسیب پذیر می کند پرهیز کرد .

وی واگذاری مسئولیت ها و اعتماد به جوانان را از سیاست ها و برنامه های راهبردی دولت خواند و افزود:ایجاد اشتغال ، حل و فصل فقر مطلق و تأمین معیشت اقتصادی مردم یک اصل و ضرورت مهم است.

وارسته مهارت آموزی را از مهم ترین مشخصه در جذب جوانان برای اشتغال اعلام کرد و افزود: باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشیم و یکی از الزامات بستر سازی مناسب برای مهارت آموزی جوانان بوده که راه اندازی رشته گیاهان زینتی با توجه به ظرفیت منطقه ضروری است.

وی برقراری ارتباط تنگا تنگ و دوسویه با نسل نو و جوان در قالب پرسش و پاسخ و ایجاد دیالوگ مورد تأکید قرار داد و گفت: باید از این طریق بتوانیم به مطالبات شان به درستی پاسخ دهیم .

سرپرست فرمانداری رودسر نشاط ، پویایی ، رشد و اعتلای جامعه را نیاز نسل نو و جوان دانست و تصریح کرد:جوانان آینده سازان جامعه بوده و نشاط و شادابی در آنان تحرک و پویایی را در محیط به همراه دارد و این امر در توسعه و پیشرفت چامعه تاثیرگذار است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست