• تاریخ: فروردین ۲۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26400

اجرای طرح جامع تفضیلی در راستای توسعه شهر کلاچای ضروری است

شهردار کلاچای گفت: اجرای طرح جامع تفضیلی به عنوان طرح های راهبردی شهرداری کلاچای در راستای توسعه این شهر ضروری است. ...

به گزارش رصدرودسر، ابراهیم اثنی عشری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری بخش کلاچای یکی از نیازها و ضروریات مهم در توسعه این شهر را با وجود بهره مندی از ظرفیت ساحل ، نبود طرح های راهبردی مانند طرح جامع تفضیلی برشمرد و اظهار کرد : در گام نخست این مهم را با جدیت و به عنوان یکی از طرح های اولویت دار در توسعه شهر کلاچای دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه کلاچای به عنوان یک شهر ساحلی و دارای ظرفیت ها و قابلیت های مهم در انجام  طرح های  توسعه و گردشگری است افزود: می توان با هم افزایی، هماهنگی، تعامل و وحدت رویه که در مجموعه شورا، شهرداری و مردم این شهر وجود دارد می توانیم این ظرفیت ها را به فعلیت درآورد.

شهردار کلاچای توسعه گردشگری را به عنوان یکی الزامات و نیازهای مهم در ارتقا و پیشرفت منطقه اعلام کرد و گفت: خوشبختانه در اولویت برنامه های راهبردی به این مهم به خوبی پرداخته شده و در دستور کار قرار گرفته است.

وی از تهیه طرح توسعه گردشگری در دو رودخانه پلرود و گرافرود خبر داد و افزود : علاوه بر این دو طرح،  محور ساحل نیز به عنوان پتانسیل شاخص در طرح توسعه گردشگری قرار گرفته است .

اثنی عشری با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای این طرح ها استارت شروع کار از رودخانه گزافرود زده شده است تصریح کرد : طی دو ماه آینده پس از تصویب این طرح پروژه را آغاز خواهیم کرد و در عین حال از سرمایه گذارانی که علاقمند به سرمایه گذاری در این حوزه هستند نیز استقبال و هماهنگی تنگاتنگی با آنها خواهیم داشت.

انتهای پیام/