• تاریخ: فروردین ۲۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26398

آماده سازی ۱۵طرح اقامتی و گردشگری کلاچای در قالب توسعه صنعت بوم گردی

بخشدار کلاچای از آماده سازی ۱۵طرح اقامتی و گردشگری در قالب توسعه صنعت بوم گردی ازآغاز سال جاری تاکنون در این بخش خبرداد. ...

به گزارش رصدرودسر،هادی کوچکی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری بخش کلاچای با اشاره به ابعاد پیامدها و دستاوردهای اجرای طرح توسعه صنعت بوم گردی اظهار کرد: با تحقق این گونه طرح ها علاوه بر اشتغال پایدار و کاهش بیکاری به روند درآمد زایی مردم کمک شایانی خواهد کرد.

وی بخش کلاچای را به لحاظ برخورداری از ظرفیت ها و قابلیت های مهم در حوزه گردشگری شایسته توسعه دانست و افزود: نگاه صرف به کشاورزی بطور قطع پاسخگوی نیاز مردم منطقه نیست و باید بخش صنعت گردشگری و بوم گردی فعال شود و همه باید در این راه همراه و همسو باشند . .

کوچکی با اشاره به اجرای برخی طرح های مهم و اولویت دار در این بخش از مدیران اجرایی خواست پیگیری های خود را در سرعت بخشی بیشتر پروژه ها افزایش دهند.

وی به نامگذاری سال با نام حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: باید همه تلاش و کوشش ما بر محقق شدن این شعار سال متمرکز شود.

بخشدار کلاچای از آماده سازی ۱۵طرح اقامتی و گردشگری در قالب توسعه صنعت بوم گردی ازآغاز سال جاری تاکنون در این بخش خبرداد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست