• تاریخ: فروردین ۲۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26390

صدور بیش از ۱۰ هزار جلد اسناد مالکیت در رودسر

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر با اشاره به صدور اسناد مالکیت روستایی به منظور تثبیت ، رسمیت بخشیدن و ساماندهی نظام مالکیت اراضی واقع در بافت مسکونی روستاهای با مشارکت ثبت اسناد و املاک گفت: در ۷۶ روستا تاکنون ۱۰ ...

امیرکبیر حبیبی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با رصدرودسر، از تهیه طرح هادی در ۲۳۸ روستای بالای ۲۰ خانوار خبر داد و اظهار کرد: اجرای طرح هادی در ۹۳ روستا با هدف هدایت فیزیکی ، بهسازی و ساماندهی بافت مسکونی روستایی صورت گرفته است.

وی با اشاره به صدور اسناد مالکیت روستایی به منظور تثبیت ، رسمیت بخشیدن و ساماندهی نظام مالکیت اراضی واقع در بافت مسکونی روستاهای با مشارکت ثبت اسناد و املاک افزود: مطابق با قانون برنامه توسعه تهیه نقشه تفکیکی در ۷۶ روستا تاکنون ۱۰ هزار و ۶۲۹ جلد اسناد مالکیت صادر شده که در سال گذشته ۳۵۶ جلد بوده است.

حبیبی از اجرای طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی برای ۷۵۹ واحد مسکونی با هدف مقاوم سازی و نوسازی سکونت گاه های آسیب پذیر در مقابل سوانح با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان خبر داد و تصریح کرد: میزان اعتبار برای هر واحد ۱۸ میلیون تومان با تسهیلات نرخ ۵ درصد سود بانکی و باز پرداخت ۱۵ ساله بوده که شاخص برخورداری از اجرای این طرح در رودسر بر اساس کل خانوار روستایی ۵۰ درصد است.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر افزود: برای ۳۸ واحد مسکونی مبلغ ۲۳۸ میلیون تومان تسهیلات حوادث و تعمیرات پرداخت شده است.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست