• تاریخ: فروردین ۲۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26378

اسرائیل اگر بخواهد حماقتی کند نابودی آن حتمی است

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه آمریکا و خلف نامشروعش اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارند وهیچ غلطی نمی توانند بکنند گفت: آمریکا و اسرانیل بدانند اگر روزی خواستند حماقتی انجام دهند در همان ساعات اولیه اسرائیل را ناب ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت و توصیه نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد:رسالت تمام پیامبران رساندن جامعه بشری به سوی تقوا بوده و اینکه در زندگی مردم عدالت به جای فساد و ظلم حاکم شود .

وی با اشاره به اینکه امروز متاسفانه عده ای به نام اسلام با دین و قرآن پیامبر دشمنی می کنند و با کفر هم پیمان می شوند و اسلام را می کوبند، تصریح کرد: رژیم خون ریز، مسلمان کش و کودک کش آل سعود که خود را خادم حرمین می داند با همدستی رژیم صهیونیستی و دشمنان کعبه و پیامبر در کاخ لندن و کاخ سفید برای نابودی اسلام ناب محمدی(ص) هم پیمان می شود و با هواپیماهای خود ملت مظلوم یمن و فلسطین را بمباران می کند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه آمریکا و خلف نامشروعش اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارند وهیچ غلطی نمی توانند بکنند افزود: آمریکا و اسرانیل بدانند اگر روزی خواستند حماقتی انجام دهند در همان ساعات اولیه اسرائیل را نابود خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست