• تاریخ: فروردین ۲۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26372

روند ایجاد اشتغال در رودسر مطلوب نیست

سرپرست فرمانداری رودسر بر ضرورت برنامه ریزی مدون و مناسب برای اجرای طرح های اشتغال زا در این شهرستان تاکید کرد و گفت: روند ایجاد اشتغال در رودسر مطلوب نیست. ...

به گزارش رصدرودسر، علی وارسته بهدانی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، مبحث سرمایه و سرمایه گذاری را به عنوان یکی از محوری ترین موضوعات راهبردی  در سطح استان و شهرستان ذکر و گفت: تمام اهتمام و تلاش ما  باید بر این اصل استوار شود که این امر به اشتغال پایدار منتهی شود .

وی با بیان اینکه توجه به بخش تولید می تواند نقش مهم و تاثیر گذاری درفرایند اشتغال ایجاد کند از بخشداران ، دهیاران و شوراها خواست تا در حوزه شناسایی و نشست با سرمایه گذاران نهایت تلاش و پیگیری های لازم را داشته تا موانع و مشکلات سرمایه گذاران در حوزه سرمایه گذاری مرتفع شود.

وی روند ایجاد اشتغال در رودسر را مطلوب ندانست و اضافه کرد : مطمئنا با برنامه ریزی مدون و مناسب می توانیم این وضعیت را به سمت مطلوب تر سوق دهیم.

سرپرست فرمانداری رودسر، اولویت بندی ها و نیازسنجی ها را درموضوع طرح های سرمایه گذاری درشهرستان مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد : با وجود ظرفیت ها و قابلیت ها بسیار بالا در این شهرستان در حوزه های کشاورزی ، شیلات ، گردشگری ، صنعت ارائه اولویت بندی و نیاز سنجی هر منطقه باید  مشخص و مطابق آن  سرمایه گذاری لازم صورت گیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست