• تاریخ: فروردین ۱۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26357

حمایت جدی از تولیدات داخلی در راستای ایجاد اشتغال جوانان ضروری است

امام‌جمعه موقت کلاچای با تأکید بر لزوم حمایت جدی از تولیدات داخلی گفت: تحقق شعار سال گامی مهم در راستای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال جوانان دانست. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف برزگر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کلاچای اظهار کرد: حمایت جدی از تولیدات داخلی در راستای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال جوانان ضروری است.

وی افزود: تولیدکنندگان کالاها هم باید جنس مرغوب و با کیفیت که قدرت رقابت داشته باشد تولید کنند و طبعاً این فرایند می‌تواند مردم را به خرید بیشتر کالای داخلی ترغیب و تشویق کنند.

امام‌جمعه موقت کلاچای با تأکید بر تقویت تولیدات داخلی و کاهش واردات گفت: در راستای حمایت از محصولات ایرانی مسئولان باید در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی به موضوع تغییر و تحول در جایگاه امامت جمعه استان اشاره کرد و افزود: امیدوارم با تغییرات جدید شاهد برکات معنوی بیشتری در استان و منطقه باشیم.

برزگر با اشاره به در پیش بودن آغاز فصل برداشت برگ سبز چای گفت: آنچه همواره مورد تأکید است لزوم حمایت جدی از کشاورزان چای‌کار و افزایش نرخ متعارف برگ سبز چای است تا چای‌کاران با انگیزه مضاعف وارد باغ‌های چای شوند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست