• تاریخ: اسفند ۲۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26349

آمادگی شهر رحیم آباد برای استقبال از مسافران نوروزی

شهردار رحیم آباد از آمادگی این شهر برای استقبال و پذیرایی از مسافران، گردشگران و مهمانان نوروزی خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر، محمد محمدی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان با تبریک قرار گرفتن در آستانه سال نو بهار طبیعت و نوروز باستانی اظهار کرد:  خبرنگاران رسالت خطیر و مهمی برای بیان حقایق و انتقاد سازنده برعهده دارند.

وی با اشاره به تمهید مقدمات لازم برای استقبال و پذیرایی از مسافران ، گردشگران و مهمانان نوروزی در شهر رحیم آباد گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی بوده برای شناساندن موقعیت های منطقه ، جاذبه های طبیعی و بکر آن به مسافران و گردشگران است.

محمدی رونق گردشگری را از عوامل توسعه پایدار در رشد و پیشرفت رحیم اباد برشمرد و افزود: یکی از راه های جلب رضایت گردشگران ایجاد محیط سالم فرهنگی با برگزاری برنامه های متنوع آئیئی و سنتی است.

وی از راه اندازی کارناوال شادمانه هوسم برای استقبال از بهار در رحیم آباد خبر داد و تصریح کرد: این برنامه در دو نوبت یکی امروز در بازار هفتگی و سطح شهر رحیم آباد و بعدی دوشنبه هفته آینده با هدف معرفی و احیا آیین و فرهنگ منطقه به مسافران و گردشگران و تزریق نشاط و شادی در خانواده ها و جامعه برگزار شده است.

شهردار رحیم اباد افزود: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کنار کارهای عمرانی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر رحیم آباد است امیدوارم با اجرای این برنامه ها آن دینی که نسبت به مردم داریم ادا کنیم .

رئیس شورای شهر رحیم آباد در ادامه این نشست با اشاره به نقش مهم رسانه ها در پیشرفت و توسعه هر جامعه گفت: رسانه ها بازوی توانمند مسئولان با ارائه راهکارها برای برطرف شدن مشکلات جامعه هستند.

حسین ابراهیمی با اشاره به نقش خبرنگاران در مدیریت اخلاق رسانه ای افزود: رسانه ها می توانند در نهادینه کردن اخلاق اسلامی در مدیریت جامعه تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست