• تاریخ: اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26336

شهدا مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه چهاردهه سربلندی وعزت ایران اسلامی متعلق به همه ملت است گفت: شهدا مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران است. ...

به گزارش رصدرودسر،سردار نورالهی در مراسم یادواره سرداران ، امیران، فرماندهان و ۷۰۰ شهید والامقام این شهرستان اظهار کرد: جنگ امروز پیچیده ،تودرتو و تاکتیک های آن فراوان از نوع پیشرفته بوده که ملت شریف ایران به ویژه خانواده های شهیدان که سهامداران اصلی انقلاب و پاسدار وحافظ آن هستند به خوبی این مساله را درک می کنند.

وی با اشاره به تقارن این یادواره با سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل بنیاد شهید افزود:همه افتخار می کنیم که در مجلس شهدا شرکت کردیم.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که جهاد ادامه دارد و خرمشهرها درپیش است خودتان را مهیا کنید گفت:برای به دوش گرفتن رسالت سنگین تر این تعابیر و واژه ها راهبردی بوده و درمسایل راهبردی باید خیلی دقت کنیم دشمنان پیشنه مارا خوب پذیرفته اند پیشنه ما کارنامه درخشان شهیدان است.

نورالهی با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در تصمیم سازان وتصمیم گیران مملکت افزود:همه باید هوشیار باشیم هیچ کس نباید از ناحیه دشمن احساس امنیت کنددمکرات و جمهوری خواه هردو مثل هم هستند نه لبخند دمکرا ت مشکلی از ما را حل می کند نه توپ وتشر جمهوری خواه ما را می ترساند.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد غفلت در غاطبه مردم تصریح کرد: اگر ما در صحنه ها زیاد به پیروزی رسیده ایم این نتیجه وهوشیاری همه ملت ایران بوده همه اقوام ومذاهب وصنوف در آن شرکت داشتند وشهدا متعلق به کل ملت ایران است.

فرمانده دوران دفاع مقدس بحران های تصنوعی را نتیجه تلاش دشمن برای برهم زدن امنیت داخلی ایران خواند و افزود: دشمن به داخل کشور چشم دوخته امروز ایران چهارمین قدرت موشکی جهان است اگر نمی ترسیدند حتما به ما حمله می کردند.

وی با اشاره به اینکه شهدا مظهر قدرت ما شهدا هستند تصریح کرد:باید  روز بزرگداشت شهدا همه حضور پیدا کنند.

خبرنگار : پرویز رحیمی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست