• تاریخ: اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26341

آمادگی ۲۱۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در رودسر

رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر از آماده سازی ۲۱۰ کلاس و اتاق برای اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر،قربان احمدی بعدازظهر امروز در جریان بازدید از کلاس های آماده شده برای اسکان مسافران نوروزی با گرامیداشت قرار گرفتن در آستانه سال نو و بهار طبیعت اظهار کرد: ۲۱ مکان با ۲۱۰ کلاس و اتاق برای اسکان و پذیرایی از همکاران فرهنگی سراسر کشور و دیگر مسافران در ایام نوروز سال ۹۶ در نظر گرفته شده است.

وی افزود: مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان رامدشت با بیش از ۳۰ اتاق ویژه به عنوان محل دائمی اسکان مهمانان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر با اشاره به آماده سازی ۲۰ مدرسه در قالب ۱۸۰ کلاس درس برای اسکان موقت مهمانان نوروزی تصریح کرد: این کلاس های از نوع «الف» و «ب» با آماده سازی امکانات رفاهی خوب است.

وی افزود: بیش از ۸۰ نفر از نیروهای ما شامل مدیران، خدمات و سرایداران برای پذیرایی از مهمانان نوروزی با آموزش و پرورش رودسر همکاری می کنند.

احمدی با اشاره به اینکه رودسر از ۱۰ منطقه اصلی استان گیلان برای اسکان مسافران نوروزی است گفت: سال گذشته آموزش و پرورش رودسر توانست ۱۵ هزار نفر روز از مهمانان نوروزی را اسکان دهد و پیش بینی می کنیم امسال افراد بیشتری اسکان داده شود.

وی با قدردانی از همکاری فرمانداری، شهرداری ، نیروهای انتظامی ، اداره راه ، مرکز بهداشت و درمان و گردشگری جهت همکاری با آموزش و پرورش در ارائه هر چه بهتر خدمات به مسافران نوروزی افزود: با تمهیدات اندیشیده شده امکانات رفاهی و امنیتی برای مسافران نوروزی فراهم می شود تا با خاطرات خوشی رهسپار شهرهای خود شوند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست