• تاریخ: اسفند ۱۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26319

حفظ دستاوردهای انقلاب و معرفی قهرمانان دفاع مقدس در تربیت دانش آموزان ضروری است

امام جمعه رودسر حفظ دستاوردهای انقلاب و معرفی الگوهای مناسب را در تربیت دانش اموزان موثر دانست و افزود: قهرمانان دفاع مقدس را به دانش آموزان بشناسانیم و در این راستا نقش معلمان پرورشی پررنگ است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی پیش از ظهر امروز در کانون شهید جعفریان رودسر به مناسبت سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی به وسیله شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: دشمن با تهاجم فرهنگی اساس آموزش و پرورش ما را نشانه رفته تا با تضعیف باورهای اعتقادی جوانان و نوجوانان به نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیب وارد کند.

وی به نقش خانواده و مدرسه در تربیت اسلامی دانش آموزان و حفظ کردن آنان از آسیب های مختلف اجتماعی اشاره کرد و افزود: آشنا کردن دانش آموزان با ارزش های دینی و اسلامی می تواند در تربیت آنها اثرگذارتر باشد.

روحانی افزایش بصیرت دینی جوانان و نوجوانان را برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ضروری خواند و تصریح کرد: معلمان پرورشی مسلح به ابزارهای نوین و روز شوند تا بتوانند در اگاه سازی و روشنگری دانش آموزان و پرورش استعدادهای آنها موفق عمل کنند.

وی حفظ دستاوردهای انقلاب و معرفی الگوهای مناسب را در تربیت دانش اموزان موثر دانست و افزود: قهرمانان دفاع مقدس را به دانش آموزان بشناسانیم و در این راستا نقش معلمان پرورشی پررنگ است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست