• تاریخ: اسفند ۱۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26306

جشن عبادت ۱۵۰ دانش آموز دختر کلاچایی برگزار شد

جشن عبادت ۱۵۰ دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی منطقه کلاچای برگزار شد. ...

به گزارش رصدرودسر، ۱۵۰ دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی آغاز سن عبادت خود را در مسجد جامع کلاچای جشن گرفتند.

امام جمعه کلاچای در مراسم جشن عبادت دانش آموزان دختر این منطقه آموزش مسائل اعتقادی، دینی و اسلامی را پس از رسیدن به سن تکلیف دختران دانش آموز را مورد تاکید خانواده ها و معلمان قرار داد.

حجت الاسلام محمدحسن لطیفی با اشاره به نقش والدین و مدرسه در تربیت اسلامی دانش آموزان اظهار کرد: رعایت واجبات، ترک محرمات و پرهیز از نامحرم برای مصون ماندن از آسیب ها به دختران خود بیاموزید.

وی  حضرت فاطمه زهرا(س) را دارای فضایل و کرامات زیادی دانست و افزود: الگوگیری دختران از این بانوی بزرگوار که سرچشمه فضایل اخلاقی بوده ضروری است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کلاچای در ادامه این مراسم بر لزوم مقید و پایبندی دانش آموزان به سن تکلیف رسیده به مباحث دینی و مذهبی مانند نماز و پرهیز از محرمات تاکید کرد و گفت: باید از هم اکنون تکالیف قانونی و  اسلامی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

سیدهادی سیدی افزود: تربیت فرزندان باید بر اساس معیارهای الهی و معنوی باشد که در این راستا مدرسه و خانواده نقش موثری دارند.

به گزاش خبرگزاری رصدرودسر این جشن با برنامه های متعددی از جمله اقامه نماز ظهر و عصر به امامت امام جمعه کلاچای همراه بود .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست