• تاریخ: اسفند ۱۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26310

اهدای ۳۰ فقره هدیه ازدواج به نوعروسان رودسری

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) از اهدای ۳۰ فقره هدیه ازدواج به نوعروسان و نودامادان تحت حمایت این نهاد خبر داد. ...

عباس رضوی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با گرامیداشت ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: این نهاد حمایتی برای پشتیبانی از محرومان و مستضعفان و خودکفا کردن آنها تاسیس شد.

وی از اهدای ۶۸۰ میلیون ريال در قالب ۳۰ فقره هدیه ازدواج به نوعروسان و نودامادان تحت حمایت کمیته امداد رودسر در سالروز تاسیس این نهاد خبر داد.

رئیس اداره کمیته امداد رودسر افزود: برای هر نوعروس تحت حمایت ۲۵ میلیون ريال و برای هر نوداماد ۱۵ میلیون ريال در راستای تسهیل در امر ازدواج جوانان پرداخت شده است.

وی ترویج فرهنگ ازدواج آسان را وظیفه همگانی خواند و تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون سه میلیارد و ۵۳۰ میلیون ريال در قالب ۱۷۰ فقره هدیه ازدواج به نوعروسان رودسری پرداخت شده است.

رضوی اهدای جهیزیه به نوعروسان ، معرفی زوجین به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات ازدواج، آموزش ومشاوره قبل از ازدواج و غیره از دیگر فعالیت های کمیته امداد رودسر در ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان تحت حمایت بوده است.

وی افزود: ۱۰ هزار و ۲۱۱ نفر در قالب شش هزار و ۵۴۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد رودسر هستند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست