• تاریخ: مارس 2, 2018
  • شناسه خبر: 26295

رعایت حقوق مصرف کننده در فرآیند قیمت کالا و خدمات ضرورتی انکار ناپذیر است

امام جمعه کلاچای با اشاره به در پیش بودن سال نو ضرورت نظارت دقیق و مستمر بر فرآیند قیمت کالا را مورد تاکید قرار داد و گفت:بازاریان رعایت حقوق مصرف کنندگان به ویژه اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه را لحاظ کنند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن لطیفی در خطبه های امروز کلاچای با اشاره به در پیش بودن سال نو ضرورت نظارت دقیق و مستمر بر فرآیند قیمت کالا را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد:بازاریان رعایت حقوق مصرف کنندگان به ویژه اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه را لحاظ کنند.

وی  افزود: رعایت انصاف ، اعتدال و وجدان سه مولفه مهمی است که بازاریان باید در فروش کالا و ارزاق عمومی در دستور کار خود قرار داده و از این طریق اعتماد عمومی را جلب کنند.

امام جمعه کلاچای با اشاره به سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد و آغاز گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری تصریح کرد: مردم خیر و نوعدوست منطقه کمک های خود را به افراد نیازمند و آسیب پذیر دریغ نکنند.

وی افزود: این کمک ها بی تردید باعث ایجاد فضای نشاط و شادابی در بین اقشار کم درآمد جامعه در آستانه سال نو خواهد شد و این رفتارها عملی پسندیده است.

لطیفی با گرامیداشت هفته منابع طبیعی حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی را مستلزم عزم و اراده همگانی دانست و گفت: منابع طبیعی زینت ، ارزش و سرمایه ملی کشور است و باید از آن برای آیندگان نگه داشت.

وی رواج و ترویج پدیده بدحجابی و بی حجابی را در جامعه عملی نکوهنده دانست و تصریح کرد: این شعار انحرافی است که برخی در فضای مجازی عنوان می کنند امام(ره) با حجاب اجباری مخالف بودند .

امام جمعه کلاچای افزود:هر گونه برخورد قهرآمیز و بازدارنده با بدحجابی منطقی نیست و باید با ابزارهای فرهنگی و با رویکردهای ارشادی و هدایتی استفاده شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست