• تاریخ: اسفند ۱۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26299

برگزاری آزمون شفاهی ششمین دوره تربیت حافظان قرآن در رودسر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش با اشاره به برگزاری ششمین دوره تربیت حافظان قرآن کریم گفت:آزمون های شفاهی این دوره از مسابقات در روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه جاری در دارالقرآن طالب زاده رودسر برگزار می شود. ...

حجت الاسلام عباس خوبرو امروز در گفت و گو با رصدرودسر با اشاره به برگزاری ششمین دوره تربیت حافظان قرآن کریم اظهار کرد:بزرگترین رویداد قرآنی رودسرواملش در تاریخ ۱۰ اسفند ماه امسال با حضور بیش از  ۳۰۰ نفر برگزار  شد ‌

وی افزود:آزمون کتبی ششمین  دوره طرح تربیت حافظان قرآن کریم  در رشته های حفظ جزء ۳۰، حفظ جزء یک و ۳۰، حفظ جزء یک، دو و ۳۰ ، حفظ ۵ جزء ۱۰جزء ، ۲۰جزء و حفظ کل و همچنین چهار  رشته حفظ موضوعی قرآن کریم  و مفاهیم و معارف قرآن کریم  در سالن امتحانات هنرستان شهید قاسمی رودسر برگزار  شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش تصریح کرد:این دوره از  آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش در سراسر کشور برگزار  شد.

وی افزود:آزمون های شفاهی این دوره از مسابقات در روزهای ۱۲ اسفند  ویژه خواهران و  ۱۳ اسفند ماه ویژه برادران از ساعت ۸ صبح  تا  ۴ عصر  در دارالقرآن طالب زاده برگزار می شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست