• تاریخ: مارس 2, 2018
  • شناسه خبر: 26297

استکبار دشمن اصلی ماست و جز نابودی ایران رضایت نمی دهد

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه استکبار دشمن اصلی ماست و جز نابودی ایران رضایت نمی دهد افزود:آمریکا بداند ایران هم غیر از نابودی استکبار چیز دیگری در ذهن ندارد و وعده خدا نصرت امت اسلام است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد:تقوا یعنی رعایت حقوق خدا و خلق خدا که ابتدا در درون خانه آغاز می شود.

وی با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) به ویژه به مادران و همسران شهدا افزود: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا است.

امام جمعه رودسر خانواده های شهدا را نماد مقاومت ، صبر و ایثار دانست و تصریح کرد: نباید اجازه دهیم که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمرنگ شود.

وی با اشاره به روز درختکاری و اهمیت دادن اسلامی به روز درختکاری افزود: وظیفه دینی و ملی همه ما حفظ و حراست از منابع طبیعی به ویژه درختان و جنگل هاست.

روحانی با اشاره به اینکه جامعه باید از اشرافی گری پرهیز کند گفت: اشرافی گری با زندگی اسلامی و حکومت علوی و فاطمی تطابق ندارد.

وی پرهیز از تکیه کردن بر قئرت های خارجی و سازش با آن ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای پیشرفت جمهوری اسلامی باید به قدرت مردم تکیه کرد و هر جا به مردم اعتماد کردیم مشکلات ما حل شد.

امام جمعه رودسر با اشاره به تلاش آمریکا در شورای امنیت برای محکوم کردن ایران گفت: آل سعود نسل کشی را در یمن راه انداخته و کسی مقابل آن نمی ایستد و ایران را به جرم اینکه به یمن موشک داده تا از خود دفاع کند محکوم می کنند و به قول فرمایشات مقام معظم رهبری اگر راه باز بود صدها موشک به انصارالله می دادیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار دشمن اصلی ماست و جز نابودی ایران در ذهن ندارد افزود:آمریکا بداند ایران هم غیر از نابودی استکبار به چیز دیگری رضایت نمی دهد و وعده خدا نصرت امت اسلام است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست