• تاریخ: اسفند ۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26281

روند توسعه در بخش مرکزی رودسر شتاب می گیرد

بخشدار مرکزی رودسر بر ضرورت شتاب بخشی بیشتر بر روند توسعه همه جانبه این بخش تاکید کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، رحمت الله پسند پیش از ظهر امروز در نشست با دهیاران بخش مرکزی رودسر اظهار کرد: اقدامات و فعالیت های دولت برای توسعه و ارتقای زیرساخت هاست.

وی با اشاره به انتظارات بخشداری مرکزی از دهیاران افزود: دهیاران طرح هایی که طی ۴ سال گذشته در قالب پروژه های عمرانی انجام شده و نشده بخش وجود داشته به بخشداری منعکس شود.

بخشداری مرکزی رودسر تصریح کرد: این فرآیند به ما کمک می کند تا برای انجام پروژه هایی که اقدامات اساسی صورت نگرفته براساس اولویت بندی اقدامات لازم بعمل آید.

وی خواستار اهتمام همه جانبه برای تامین و تخصیص اعتبارات جهت انجام پروژه های اولویت دار در بخش مرکزی رودسر شد و گفت:تلاش می کنیم تا در کمیته برنامه ریزی اعتبارات لازم در این زمینه جذب شود.

پسند با اشاره به اینکه برخی خواسته ها و انتظارات در روستاها از توان ما خارج است افزود: تلاش می کنیم مشکلات را به بالادست انتقال دهیم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

وی بخش مرکزی رودسر را مستعد سرمایه گذاری دانست و تصریح کرد: باید از ظرفیت های گردشگری این بخش به خوبی بهره گیری شود و این امر می تواند بر فرآیند اشتغال و درآمدزایی مردم تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست