• تاریخ: اسفند ۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26288

تجلیل از خانواده دانش آمور رودسری اهدا کننده عضو به بیماران نیازمند

با حضور مدیر کل آموزش و پروش گیلان از خانواده زنده یاد«علی( شایان) گودرزنیا»دانش آموز رودسری و اهدا کننده عضو به بیماران نیازمند تجلیل شد. ...

به گزارش رصدرودسر،مدیر کل آموزش و پرورش گیلان و رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر پیش از ظهر امروز در منزل خانواده زنده یاد«علی( شایان) گودرزنیا»دانش آموز رودسری و اهدا کننده عضو به بیماران نیازمند حضور یافتند و این خانواده با گذشت طی مراسمی تجلیل شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در این دیدار با قدردانی از اقدام ارزشمند خانواده گودرزنیا در اهدای اعضای فرزند دلبندشان اظهار کرد: این ایثار و گذشت شما افتخار بزرگی برای جامعه آموزش و پرورش است.

مهدی حاجتی بر ضرورت ترویج فرهنگ زیبای اهدای عضو در جامعه تاکید کرد و افزود: خانواده گودرزنیا با اهدا اعضای بدن نوجوان مرگ مغزی خود توانستند جان چندین بیمار نیازمند را نجات دهند.

به گزارش رصد رودسر زنده یاد «علی(شایان ) گودرزنیا» نوجوان ۱۶ ساله و دانش آموز سال دوم متوسطه هنرستان کار و دانش شهید نورانی رودسر است که بر اثر سانحه تصادف در ۱۹ بهمن دچار آسیب دیدگی شدید و پس از آن مرگ مغزی شد .

پس از اقدامات درمانی متاسفانه مرگ مغزی «شایان» توسط پزشکان معالج اعلام و پس از تایید مرگ مغزی با رضایت خانواده گودرزنیا اعضای بدن این نوجوان به بیماران نیازمندان اهدا شد و به چند نفر جان دوباره بخشید و با رفتنش ماندگار شد.

در پایان این دیدار به پاس قدردانی از ایثارگری خانواده گودرزنیا لوح تقدیر و هدیه ای از طرف اداره آموزش  وپرورش به این خانواده اهدا شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست