• تاریخ: اسفند ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26279

تقویت صنعت بوم گردی زمینه ساز اشتغال و بهبود اقتصاد بخش کلاچای است

بخشدار کلاچای توجه به صنعت بوم گردی را مورد تاکید دهیاران این بخش قرار داد و گفت: تقویت بوم گردی می تواند زمینه ساز اشتغال خانواده های بومی و بهبود وضعیت اقتصاد در منطقه شود. ...

به گزارش رصدرودسر، هادی کوچکی ماچیانی عصر امروز در نشست با دهیاران در سالن اجتماعات بخشداری کلاچای اظهار کرد: پیگیری امور مربوط به روستاها و هماهنگی های لازم توسط دهیاران ضروری است.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سال نو و ورود مسافران به منطقه افزود: دهیاران برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی با تمام ظرفیت و توان مهیای خدمات رسانی باشند.

بخشدار کلاچای توجه به صنعت بوم گردی را مورد تاکید دهیاران این بخش قرار داد و گفت: تقویت بوم گردی می تواند زمینه ساز اشتغال خانواده های بومی و بهبود وضعیت اقتصاد در منطقه شود.

وی با اشاره به اینکه روستاهای بخش کلاچای دارای ظرفیت بسیار بالایی در زمینه گردشگری است تصریح کرد:می توان با همکاری و هم افزایی دهیاران با یکدیگر ظرفیت های منطقه را سنجید و راهکاری در خصوص اجرای طرح بوم گردی و تقویت آن در بخش کلاچای اقدام کرد.

کوچکی جلوگیری از تغییر کاربری های بی رویه ، اشتغال خانواده های بومی و در نهایت بهبود وضعیت اقتصادی منطقه را از اهداف اجرای طرح بوم گردی به عنوان یکی از طرح های اولویت دار استاندار گیلان و نهایتاً فرماندار رودسر خواند و افزود: با توجه به طبیعت بکر و جاذبه های زیبا در روستاهای بخش کلاچای توجه بیشتر برای اجرایی کردن طرح بوم گردی در این بخش  ضروری است .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست