• تاریخ: فوریه 23, 2018
  • شناسه خبر: 26262

تلاش دشمن ناامن جلوه دادن کشور است

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ناامن جلوه دادن کشور است تصریح کرد: دشمن با کمک ایادی داخلی به دنبال تضعیف و خدشه وارد کردن به نظام اسلامی است و این توطئه ها با هوشیاری مردم همیشه در صحنه و هدایت ها ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام قاسم علی پور در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا دستگیره ای است که در قبر و قیامت دست انسان را می گیرد و فرد با تقواتر مقدم تر خواهد بود.

وی تربیت را مقدم بر تعلیم خواند و افزود:کرامت مخصوص انسان است و باید بکوشد که به دنبال اسباب کرامت باشد.

امام جمعه موقت رودسربا اشاره به عوامل تربیت انسان برای رسیدن به تقوا تصریح کرد: تقویت اراده ، نیایش و پرستش ، مراقبه و محاسبه و تفکر از عوامل موثر در تربیت انسان برای مقابله با نفس اماره است.

وی با اشاره به روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: مصرف کالای ایرانی به عنوان گام مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی و زمینه ساز اشتغال پایدار با رونق تولید خواهد بود.

علی پور بر ضرورت استفاده از کالای داخلی در راستای رسیدن به اقتصاد پویا و ماندگار تاکید کرد و افزود: تولیدکنندگان هم باید با افزایش کیفیت کالای داخلی زمینه ساز گرایش بیشتر افراد به این کالاها شوند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ناامن جلوه دادن کشور است تصریح کرد: دشمن با کمک ایادی داخلی به دنبال تضعیف و خدشه وارد کردن به نظام اسلامی است و این توطئه ها با هوشیاری مردم همیشه در صحنه و هدایت های مقام معظم رهبری هرگز محقق نخواهد شد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست