• تاریخ: بهمن ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26234

مسئولان دلسوزانه مشکلات مردم را رفع کنند

امام جمعه کلاچای با اشاره به مشکلات معیشتی و اشتغال در جامعه گفت: مسئولان بیدار باشند و دلسوزانه برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تلاش کنند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه شهر کلاچای اظهار کرد:دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب و نظام در جامعه به ویژه نسل جوان است.

وی انقلاب ایران اسلامی را مردمی خواند و افزود: مبارزه ملت با استبداد داخلی و استعمار خارجی به رهبری امام(ره) موجب پیروزی شکوهمند نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

امام جمعه کلاچای با تاکید براینکه مسئولان باید مراقب رفتار و گفتار خود باشند تصریح کرد:بی عدالتی، اختلاس و فساد مسئولان موجب نارضایتی مردم از نظام می شود و عده ای با همکاری داشمنان خارجی از این فضای ناآرام سوء استفاده کرده و برای آسیب زساندن به نظام تلاش می کنند.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و اشتغال در جامعه گفت: مسئولان بیدار باشند و دلسوزانه برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

لطیفی با گرامیداشت ۲۲ بهمن سالروز شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی افزود:حضور یکپارچه و گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را مایوس و نقشه های شوم آنان را خنثی می کند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست