• تاریخ: بهمن ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26229

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی بر دهان آمریکاست

امام جمعه رودسر گفت: حضور یکپارچه و گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به اغتشاشگران و سیلی محکمی به دهان آمریکا خواهد بود. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت قرار گرفتن در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: انقلاب ایران با رهبری امام (ره) و همراهی ملت به پیروزی رسید و نظام سلطه به زباله دان تاریخ سپرده شد.

وی با اشاره به یاوه گویی های دشمنان انقلاب که اعلام کردند می خواهند ۲۲ بهمن کار را بر ملت ایران تمام کنند افزود: دشمنان نظام بدانند که مردم ایران آگاه و هوشیار هستند و این خوابشان هیچگاه تعبیر نمی شود.

امام جمعه رودسر تصریح کرد: مردم در روز ۲۲ بهمن با حضور یکپارچه و گسترده خود یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و توطئه های شوم دشمنان که برای آسیب زدن به انقلاب و نظام نقشه می کشند خنثی می کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما در همه صحنه های انقلاب حضور پررنگ داشتند تصریح کرد: مسئولان باید با خدمتگزاری شایسته قدردان زحمات مردم باشند زیرا مردم مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند اما تبعیض و فساد را برنمی تابند.

امام جمعه رودسر حضور همه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را ضرورت خواند و افزود: حضور مردم در ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به اغتشاشگران و سیلی محکمی به دهان آمریکا خواهد بود.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست