• تاریخ: بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26216

تجلیل از نایب قهرمان کونگ فو توآ جهان در رحیم آباد رودسر

با حضور فرماندار رودسر و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش رحیم آباد از سعید صفری نایب قهرمان مسابقات کونگ فو توآ جهان در کشور ارمنستان در زادگاهش شهر رحیم آباد تجلیل شد. ...

به گزارش رصدرودسر، رئیس اداره ورزش و جوانان رحیم آباد پیش از ظهر امروز در جریان استقبال از نایب قهرمان مسابقات کونگ فوتوآ جهان در رحیم آباد اظهار کرد:این ورزشکار رحیم آبادی به عنوان تنها نماینده گیلان در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت کرده بود.

محسن جانعلی زاده با اشاره به اینکه ۶ تیم از کشورهای ارمنستان،  گرجستان، ترکیه، ایران،  عراق و روسیه در مسابقات بین المللی قهرمانی رشته کونگ فوتوآ شرکت داشتند افزود :با پایان یافتن این مسابقات سعید صفری در وزن منفی ۸۷ کیلوگرم از رحیم آباد گیلان پس از نماینده ارمنستان عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

وی تصریح کرد :مسابقات بین‌المللی قهرمانی رشته کونگ‌فو توا با عنوان «جام صلح و دوستی» در ایروان ارمنستان روزهای ۱۲تا ۱۶بهمن ماه جاری در این کشور برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان رحیم آباد از فعالیت بیش از ۱۵ رشته ورزشی در این بخش خبر داد و گفت: ورشکاران در دو سالن ورزشی چند منظوره سرپوشیده رحیم آباد به فعالیت ورزشی می پردازند.

وی افزود: در سال جاری بیش از یک هزار و ۳۰۰ ورزشکار رحیم آبادی ساماندهی و پوشش بیمه ای شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست