• تاریخ: بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26203

دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن نظام تلاش می کند

امام جمعه رحیم آباد با اشاره به اینکه دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن نظام تلاش می کند گفت: مسئولان می توانند با تلاش در عرصه خدمتگزاری و ایجاد امید در جامعه نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنند. ...

به گزارش رصدرودسر، در ششمین روز از دهه فجر انقلاب فرماندار رودسر و جمعی از مسئولان شهرستانی و بخشی امروز با امام جمعه رحیم آباد دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را مورد تاکید مسئولان قرار داد و افزود: داشتن مسئولیت یکی از نعمت های خداوند است که نصیب هر کس نمی شود باید قدر بدانیم و از این موقعیت برای خدمتگزاری به مردم و گره گشایی از کار آنها بهره گیریم.

وی با  اشاره به اینکه دشمن امروز تلاش می کند تا کارآمدی انقلاب و نظام را زیرسوال ببرد افزود: هر قدر مسئولان ما در عرصه خدمتگزاری به مردم تلاش کنند کارآمدی نظام ما بیشتر نمود پیدا می کند و نقشه های شوم دشمنان خنثی می شود.

امام جمعه رحیم آباد افتتاح طرح ها و پروژهای متعدد در ایام های مختلف را موجب رضایت مندی و خرسندی مردم دانست و تصریح کرد: یکی از خواسته های مقام معظم رهبری از مسئولان ایجاد امید و رضایت مندی در بین مردم  و جامعه است و عمل به این امر برای بقای نظام و انقلاب ضرروی است.

وی افزود:از مسئولانی که در مسیر آرمان های شهدا، امام شهدا، انقلاب و نظام و رهبری گام بر می دارند و در عرصه خدمتگزاری به مردم تلاش می کنند تا کارآمدی نظام را به اثبات برسانند حمایت می کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست