• تاریخ: بهمن ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26054

نصب بیش از ۲۳ هزار صندوق صدقات در رودسر/ تحت پوشش بودن بیش از ۶۵۰۰ خانوار رودسری

رئیس اداره کمیته امداد رودسر از نصب بیش از ۲۳ هزار صندوق صدقات در این شهرستان خبر داد. ...

عباس رضوی در گفت و گو با رصدرودسر، از نصب ۲۳ هزار و ۵۱۳ صندوق صدقات در سطح شهر خبر داد و گفت: درآمد صندوق های صدقات و کمک های مردمی طی ۹ ماه گذشته بالغ بر ۶ میلیارد ريال بوده است.

وی درآمد زکات این شهرستان را بیش از ۵ میلیارد ريال اعلام کرد و افزود: بیش از ۱۶ میلیارد ريال درآمد کمک های مردمی بوده است.

رضوی پرداخت بیش از ۳ میلیارد ريال کمک هزینه جهیزیه به ۱۷۰ نفر از نوعروسان، ۳۴ میلیارد ريال وام اشتغال از منابع بانکی به ۱۹۷ نفر، بیش از ۵ میلیارد ريال وام اشتغال از منابع امدادی برای ۲۳ نفر و آموزش بلند مدت برای ۱۰۶ نفر را از فعالیت های این نهاد برشمرد.

وی از احداث ۱۴ واحد مسکن مددجویی با بیش از یک میلیارد ريال از اعتبارات امدادی خبر داد و افزود:بیش از ۲ میلیارد ريال بابت ۱۴۸ مورد تعمیرات منازل از اعتبارات امداد و طرح سازمان برنامه و بودجه و احداث ۳۴ دستگاه مسکن مددجویی از طرح سازمان برنامه و بودجه از دیگر اقدامات کمیته امداد رودسر است.

رئیس کمیته امداد رودسر از تحت پوشش بودن ۱۰ هزار و ۲۱۱ نفر در قالب ۶ هزار و ۵۴۰ خانوار خبر داد و تصریح کرد: ۲۹۹ نفر از بیمه اجتماعی و ۹۲۳ نفر از بیمه شهری بهره مند هستند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست